Blog Image

Wiele osób uważa, że M240i to tak naprawdę “stare” BMW M1 w odrobinę odświeżonym opakowaniu. Kiedy jednak przyjrzycie się mu bliżej, odkryjecie, że pomiędzy tymi modelami jest znacznie więcej różnic. M240i jest rewelacyjnie wyważone – jego niewielkie rozmiary i niska masa sprawiają, że prowadzi się znacznie łatwiej i przyjemniej niż zdecydowanie bardziej narowista “jedynka”.

Bezkompromisowy styl, doskonałe osiągi i klasyczny układ napędowy z legendarną, rzędową szóstką – w dodatku turbodoładowaną.

M240i to absolutnie doskonały samochód sportowy. Zwarty, lekki, zbudowany z rewelacyjnej jakości materiałów – trudno wyobrazić sobie wóz, który byłby w stanie dać równie wiele prawdziwej radości z jazdy, zachowując równocześnie daleko posuniętą powściągliwość. Dopóki wyraźnie go nie przyciśniecie, będzie zachowywało się jak typowe gran turismo. Kiedy jednak mocniej wciśniecie gaz….

Najważniejsze cechy:

Zalecany dla osób z doświadczeniem w prowadzeniu samochodów tylnonapędowych
Bardzo dynamiczny, zapewnia mnóstwo emocji i wrażeń
Dostępny w wersji ze skrzynią manualną i automatyczną
Niezalecany przy kiepskich warunkach pogodowych

Dane techniczne:

Silnik: 3 litrowy, 6 cylindrowy turbo
Moc: 340 KM
Moment obrotowy: 500 Nm
Waga: 1565 kg
Napęd: na tylne koła (RWD)
Skrzynia biegów: manualna lub 8-biegowa automatyczna

Zobacz cennik

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym samochodzie, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie: +48 600 330 039 lub poprzez e-mail: info@racetrax.pl

 

By : 26 września 2018 Comments off