Blog Image

Pod maską BMW M4 nie znajdziecie potężnego silnika V8, który pojawiał się wcześniej w modelach M3 i M5. Nie oznacza to jednak, że nasze M4 jest kiepskie czy powolne – wręcz przeciwnie. Pod maskę wróciła legendarna, rzędowa szóstka o pojemności 3 litrów, teraz dodatkowo wspomagana dwoma turbosprężarkami. Co więcej, BMW M4 w wersji Competition Package posiada szereg usprawnień dzięki którym znacznie bliżej mu do profesjonalnej wyścigówki niż cywilnego wozu klasy gran turismo.

M4 Competition Package ma między innymi lepsze zawieszenie, twardsze stabilizatory, więcej mocy i poprawiony dyferencjał.

Poprawiono też kontrolę trakcji i stabilności – M4 w tej wersji pozwala na zdecydowanie więcej, a do tego brzmi świetnie dzięki zmodyfikowanemu układowi wydechowemu.  To samochód, w którym z okrążenia na okrążenie będziesz przesuwał swoje granice coraz to dalej i dalej.

Najważniejsze cechy:

Wymaga doświadczenia z samochodami tylnonapędowymi
Jeśli to Twój pierwszy raz na ringu to zalecamy zrobić najpierw kilka kółek dowolnym autem z klasy podstawowej
Duża moc i napęd na tylną oś sprawiają, że trzeba bardzo uważać z prawą stopą 😉
Niezalecany na kiepskie warunki pogodowe
Wymaga krótkiego szkolenia na pierwszym okrążeniu

Dane techniczne:

Silnik: 3 litrowy, 6 cylindrowy biturbo
Moc: 444 KM
Moment obrotowy: 550 Nm
Waga: 1635 kg
Napęd: na tylną oś (RWD)
Skrzynia biegów: dwusprzęgłowa automatyczna (z  łopatkami przy kierownicy)

Zobacz cennik

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym samochodzie, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie: +48 600 330 039 lub poprzez e-mail: info@racetrax.pl

By : 26 września 2018 Comments off