Megane R.S. przez lata było praktycznie bezkonkurencyjne w swojej klasie – nie bez powodu od początku jest ono podstawowym samochodem w ofercie RSR. Z biegiem czasu jednak konkurencja zrobiła znaczne postępy i żeby nie zostać w tyle, Renault musiało mocno popracować nad nowym modelem. Nowe Megane R.S. 300 Trophy Cup w pełni spełnia pokładane w nim nadzieje – jest znacznie szybsze od swojego poprzednika, do tego wyposażono je w genialną, dwusprzęgłowa skrzynię biegów i cztery skrętne koła. Całości dopełnia szerszy rozstaw kół zapewniający jeszcze lepszą stabilność w zakrętach.

Szybkie, ostre i niesamowicie skuteczne Megane R.S. 300 Trophy Cup jest godnym spadkobiercą jednego z najlepszych hot-hatchy w historii.

Megane R.S. 300 Trophy Cup wykorzystuje w pełni wszystkie atuty współczesnej techniki – wszystko wskazuje na to, że znów minie sporo czasu nim konkurencja zdoła nadrobić dystans, który sobie wypracowało.

Najważniejsze cechy:

Łatwy w prowadzeniu, i bezpieczny w rozsądnych rękach
Dobry na początek przygody z Północną Pętlą jak i dla osób, które mają już pewne doświadczenie
Najbardziej przyjazny i uniwersalny samochód w naszej ofercie
Świetny na deszcz – potrafi być wtedy szybszy od większości modeli Porsche!

Dane techniczne:

Silnik: 1,8 litra, 4 cylindrowy turbo
Moc: 300 KM
Moment obrotowy: 400 Nm
Waga: 1505 kg
Napęd: na przednie koła (FWD)
Skrzynia biegów: automatyczna dwusprzęgłowa (z łopatkami przy kierownicy)

Zobacz cennik

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym samochodzie, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie: +48 600 330 039 lub poprzez e-mail: info@racetrax.pl

 

By : 26 września 2018 Comments off