Blog Image

Wiele osób uważa, że określenie “napęd na przednią oś” to nic innego jak synonim słowa “nuda”. Renault Megane RS265 sprawia, że nawet najbardziej zatwardziali zwolennicy tylnonapędówek przecierają oczy ze zdumienia – wszyscy nasi klienci, którzy zdecydowali się na Megane zwracają uwagę, że to po prostu niesamowite jak dobrze prowadzi się ten wóz. Mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu zastosowany na przedniej osi sprawia, że Megane w każdych możliwych warunkach, bez problemu przekazuje na asfalt wszystkie 265 koni.

Megane RS265 to piekielnie szybki i skuteczny samochód – w odpowiednich rękach potrafi zawstydzić wiele znacznie mocniejszych aut.

W deszczowe dni Megane RS265 jest jednym z najszybszych samochodów na Nordschliefe – za sprawą świetnego balansu i rewelacyjnego układu napędowego pozwala jechać naprawdę szybko, zachowując przy tym pełną kontrolę nad samochodem.

Najważniejsze cechy:

Łatwy w prowadzeniu, i bezpieczny w rozsądnych rękach
Dobry na początek przygody z Północną Pętlą jak i dla osób, które mają już pewne doświadczenie
Najbardziej przyjazny i uniwersalny samochód w naszej ofercie
Świetny na deszcz – potrafi być wtedy szybszy od większości modeli Porsche!

Dane techniczne:

Silnik: 2 litrowy, 4 cylindrowy turbo
Moc: 265 KM
Moment obrotowy: 360 Nm
Waga: 1387 kg
Napęd: na przednie koła (FWD)
Skrzynia biegów: manualna

Zobacz cennik

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym samochodzie, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie: +48 600 330 039 lub poprzez e-mail: info@racetrax.pl

 

By : 26 września 2018 Comments off