Blog Image

Golf GTI siódmej generacji to absolutny prymus w klasie współczesnych hot-hatchy. Jak przystało na wóz ze znaczkiem GTI jest on bardzo szybki, ale równocześnie zaskakuje stabilnością i łatwością prowadzenia. Jednym z jego największych atutów jest rewelacyjnie zestrojone zawieszenie – to jeden z niewielu mocnych hatchbacków, który pozwala w 100% wykorzystać możliwości zamontowanego pod maską silnika.

Jeśli zależy Ci na szerokim uśmiechu i radości z jazdy do Golf GTI będzie idealnym wyborem.

W przeciwieństwie do mniejszego UP! GTI, Golfa napędza 4 cylindrowy silnik o pojemności dwóch litrów. Dzięki turbosprężarce generuje on ponad 227 koni mechanicznych. Moc przenoszona jest na przednią oś, więc jazda nim nie wymaga specjalnych umiejętności – Golf jest bardzo stabilny i nawet w nerwowych sytuacjach nie zaskakuje niespodziewaną nadsterownością. Na wyposażeniu znajduje się automatyczna skrzynia biegów z łopatkami przy kierownicy – dzięki niej możesz skupić się w pełni na jeździe, albo przełączyć tryb jej pracy i zmieniać biegi samemu, bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.

Najważniejsze cechy:

Łatwy w prowadzeniu i bezpieczny
Zalecany na początek przygody z Północną Pętlą
Dobry w każdych warunkach pogodowych
Pozwala osiągać spore prędkości

Dane techniczne:

Silnik: 2 litrowy, 4 cylindrowy turbo
Moc: 227 KM
Moment obrotowy: 350 Nm
Waga: 1364 kg
Napęd: na przednie koła (FWD)
Skrzynia biegów: automatyczna (z łopatkami przy kierownicy)

Zobacz cennik

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym samochodzie, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie: +48 600 330 039 lub poprzez e-mail: info@racetrax.pl

 

By : 26 września 2018 Comments off