X-Drive to tak zwany “pakiet pogodowy” dla rewelacyjnego BMW M240i. Owszem, to wciąż to samo, wspaniale prowadzące się, niewielkie coupe z turbodoładowaną, rzędową szóstką pod maską – w wersji X-Drive jest ono jednak wyposażone dodatkowo w napęd na cztery koła, który pozwala wykorzystywać jego możliwości w każdych możliwych warunkach. Nawet jeśli na myśl o prowadzeniu po torze wyścigowym ponad 300 konnego, sportowego BMW czujecie się nieco niepewnie.

Za sprawą napędu na 4 koła i 8 biegowej, automatycznej skrzyni, osiąganie doskonałych wyników za kierownicą BMW M240i X-Drive stało się prostsze niż kiedykolwiek.

M240i to absolutnie doskonały samochód sportowy – teraz dostępny również dla osób, które nie czują się do końca pewnie w samochodach z klasycznym układem napędowym. Jeszcze więcej kontroli, jeszcze więcej stabilności i przyczepności, jeszcze więcej emocji!

Najważniejsze cechy:

Bardzo stabilny, zapewnia doskonałą przyczepność i prowadzenie
Bardzo dynamiczny, zapewnia mnóstwo emocji i wrażeń
Dostępny w wersji z automatyczną skrzynią biegów (z łopatkami przy kierownicy)
Dobry na wszystkie warunki pogodowe

Dane techniczne:

Silnik: 3 litrowy, 6 cylindrowy turbo
Moc: 340 KM
Moment obrotowy: 500 Nm
Waga: 1615 kg
Napęd: na cztery koła (AWD)
Skrzynia biegów: 8-biegowa automatyczna z łopatkami przy kierownicy

Zobacz cennik

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym samochodzie, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie: +48 600 330 039 lub poprzez e-mail: info@racetrax.pl

 

By : 30 stycznia 2019 Comments off , ,