Blog Image

UP! to najmniejszy w rodzinie Volkswagena samochód ze znaczkiem GTI. Ten niepozorny maluch ma pod maską 3 cylindrowy silnik z turbosprężarką generujący 115 koni mechanicznych i równe 200Nm momentu obrotowego. Przy jego niskiej masie daje to na naprawdę rewelacyjne osiągi. UP! prowokuje do mocnego wciskania pedału gazu – jest żwawy, bardzo lubi wysokie obroty i nie ma typowej dla niewielkich silników ze sprężarką turbodziury. Za sprawą lekkiego nadwozia i charyzmatycznego, 3 cylindrowego silnika bardzo przypomina pierwszą generację Golfa GTI – można powiedzieć, że to jego współczesny, duchowy spadkobierca.

UP! GTI jest po prostu fajny – to idealne auto na początek przygody z Nurburgringiem.

Dzięki niewielkim rozmiarom i rewelacyjnemu zawieszeniu daje naprawdę mnóstwo radości z jazdy. Świetnie hamuje i składa się w zakręty, a przy tym rozpędza się do setki w 8,8 sekundy i osiąga maksymalnie prawie 200 km/h. Jest niezwykle stabilny i przewidywalny, a niewymagający specjalnych umiejętności napęd na przednią oś daje poczucie bezpieczeństwa i pełnej kontroli – w praktycznie każdych warunkach.

Volkswagen UP! GTI jest polecany przede wszystkim dla początkujących i średnio zaawansowanych kierowców, którzy szukają łatwego w prowadzeniu i bezpiecznego samochodu o umiarkowanych osiągach.

Najważniejsze cechy:

Bardzo łatwy w prowadzeniu i bezpieczny
Zalecany na początek przygody z Północną Pętlą
Dobry w każdych warunkach pogodowych
Dla kierowców potrafiących obsługiwać manualną skrzynię biegów

Dane techniczne:

Silnik: 999ccm, 3 cylindrowy turbo
Moc: 115 KM
Moment obrotowy: 200 Nm
Waga: 1070 kg
Napęd: na przednie koła (FWD)
Skrzynia biegów: 6 biegowa manualna

Zobacz cennik

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym samochodzie, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie: +48 600 330 039 lub poprzez e-mail: info@racetrax.pl

 

By : 26 września 2018 Comments off , , ,