TRACKDAYS

PEŁEN OGIEŃ

Jeśli chciałbyś zorganizować event, trening, imprezę firmową/intergacyjną albo po prostu niezapomniane urodziny w motorsportowym klimacie, to mamy dla Ciebie specjalnego.

Organizujemy wyjazdy i imprezy na legendarnej Północnej Pęti – torze Nurburgring Nordschleife. Mamy swoje samochody i instruktorów, współpracujemy dodatkowo z najlepszą wypożyczalnią samochodów na Nurburgring – ekipą Ringfreaks. Doskonale znamy tor, warte uwagi miejsca i atrakcje, dobre restauracje i klimatyczne miejsca noclegowe. Jeśli zawsze marzyłeś o wyjeździe na Nurburgring, ale nie wiesz jak się za to zabrać to doskonale trafiłeś.

Nurburgring Nordschleife to miejsce, które każdy miłośnik motoryzacji zdecydowanie powinien odwiedzić przynajmniej raz (chociaż jak wiemy z doświadczenia, na jednym razie raczej się nie skończy). Okolice toru to niewielkie, malownicze miasteczka pełne wszelkiego rodzaju supersamochodów i urokliwych kawiarni. Jest tu sporo naprawdę dobrych restauracji, wart odwiedzenia browar, muzeum toru czy w końcu nierozerwalnie kojarzony z tym miejscem zamek Nurburg.

Jak wygląda sama jazda po Północnej Pętli?

Możesz wskoczyć za kierownicę z jednym z naszych instruktorów, którzy pomogą Ci poznać tor i pokażą jak wykorzystać jego możliwości. Ty decydujesz jakim samochodem i ile okrążeń chciałbyś wykonać. 

Dla mniej odważnych możemy zorganizować przejazdy na prawym fotelu w formie racetaxi (z naszym kierowcą siedzącym za kółkiem). W zależności od wybranego samochodu możemy zbliżyć się do granicy 8 minut więc niezapomniane wrażenia gwarantowane ;).

Jeździmy również w Polsce – w zależności od dostępnych terminów możemy zorganizować event na torze Kielce, Silesia Ring czy Torze Krzywa.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej – napisz do nas. 

Napisz do nas!